ULO 02 - DRL SERİSİ GÜNDÜZ FARLARI

Genel Bilgiler

Araçların görünebilirliğini artırmak için kullanılmaktadır. Araçlarda kullanımı 2012 yılından sonra zorunlu hale getirilen ürün grubu olmuştur. LED ile tasarlandığından fazla bir akım çekmemekte dolayısı ile araç kulanılırken lambanın sürekli açık kalması hiç bir sakıncası yoktur. LEF FLEX tipi modüllerden minumun 5 adet dizilerek LDR Lamba oluşturulmaktadır. Modüler halinde olması sebebi ile müşteri modülleri kendi istediği şekilde dizmek suretiy ile kendi modelini oluşturabilmektedir.
-SMD tipi LED kullanılmaktadır.
-Araç çalıştığında otomatik olalrak devreye girer
-Modülerden oluşmaktadır, E belge standardını karşılamak için minumun 5 modul kullanılmak zorundadır, fakat 8 e kadar istenilen modul miktarı arttırılabilir.
-Çalışma gerilimi 12-24 volt tur. -Belgeleme katagorisi ECE/SAE,


DRLP82W - DRL ÖN POZİSYON LAMBASI

Genel Bilgiler

Araçların görünebilirliğini artırmak için kullanılmaktadır. Araçlarda kullanımı 2012 yılından sonra zorunlu hale getirilen ürün grubu olmuştur. LED ile tasarlandığından fazla bir akım çekmemekte dolayısı ile araç kulanılırken lambanın sürekli açık kalması hiç bir sakıncası yoktur.

Teknik Özellikler


ULA10 - OPTİK LENSLİ DRL

Genel Bilgiler

Led'li sistem ürünleridir. Çok düşük akım çektiğinden, aküden kullandığı enerji azalmaktadır. Araçlara dıştan uygulanmaktadır. Bu uygulama şeklinde kesinlikle su almaz. Montaj kolaylığı vardır. Lambaya dıştan bakıldığında montaj vidaları estetiği bozmamak için görünmemektedir.

Teknik Özellikler

Beslenme Gerilimi: 24V DC (12V DC yapılır.)
Kablo Boyu: 220 mm
Müşteri isteğine göre soket takılır.


WLP07 - DRL+FOG

Genel Bilgiler

Teknik Özellikler


BDS - RAYLI SİSTEM LAMBASI

Genel Bilgiler

Teknik Özellikler