Firmamız yaklaşık her sene beş milyon adet elektronik araç parçası üretmektedir. Bunun yanında her geçen sene üretim hacmi artmakta, işçisine ve işine yatırım yapmakta, çeşitli araç gereçlerle donatmaktadır. Firmamız müşteriye özel ürünler tasarlayabilir, geliştirebilir. Ürün portföyü aydınlatmalardan butonlara, konvertörlerden saatlere kadar birçok geniş alana uzanmaktadır.


CAD/CAM/CNC

Çeşitli yazılımlarla 3 boyutlu modelleme işlemleri yapılır. Sonrasinda CAM programı kullanarak CNC makinalarda gerçek kalıplama işlemi başlatılır.


KALIPLAMA

Herhangi bir kalıbı iki ile yedi gün arasında bitiriyoruz. Kalıphanemizde A'dan Z'ye gerekli her türlü teknolojik makine, aksam, alet bulunur. Beş büyük enjeksiyon makinesi, enjeksiyon kırma makineleri, matkap makineleri, hidrolik testereler bunlardan bazılarıdır. Bizimle iş yapmak isteyen firmalar diledikleri gibi gelip kalıphanemizi gezebilirler.


MAKİNA PARKI

Üretim bantlarımızda çok sayıda önemli alet kullanılmaktadır. Ve birçok işlem başarıyla gerçekleştirilmektedir. Dijital kesme, EMD makineleri, tel, kesim makineleri, CNC makineleri, kripleme makineleri bunlardan bazılarıdır.


YÜZEY DİZGİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

Tüm elektronik kartlar SMD robot makinesinde yapılır. Bunun yanı sıra SMD fırın ve serigraf makinemiz de bulunmaktadır.


PLASTİK ENJEKSİYON

Herhangi bir boyut ve ağırlıkta plastik parçasını basabilme kapasitesine sahip makina parkurumuz mevcuttur.


MÜHENDİSLİK

Fabrikamızda elektronik donanım ve yazılım tasarımı yapılmaktadir. Ağırlıklı C++ olmak üzere, çeşitli yazılım türleri kullanılabilmektedir. Özellİkle EMU mikro işlemci içerisine gömülen yazılım türleri uzmanlık alanımızdır. Otomotiv sektörünün haberleşme protokolü olarak kullandığı CAN protokolü üzerinde uzun yıllardan bu yana gerçekleşmiş bİr çok projemiz bulunmaktadir.