KP - KONTROL PANELİ

Genel Bilgiler

Klasik tuş takımlarının yerine kullanılan hepsi bir arada tuş takımıdır. Ön konsolda bulunan tüm tuşlar bu panel tuş takımına dahil edilebilir. Dekoratif ve modern görünümünün yanı sıra tacht switchlerinin bir milyon baskıya dayanabilmesi de bu ürünün güvenilir bir tuş takımı modülü olmasını sağlar. Modüler kullanımı sayesinde tuş arkalarından yapılan karmaşık tuşlar arası bağlantıya gerek olmadığı gibi tüm fonksiyonla tek bir sokette tanımlanabilmektedir. Üç değişik tipi vardır.
1- Akım çekme roleleri, kutu içerisinde bulunan.
2-Multiplexer a , multiplexer gereksinim duyduğu işaretleri gönderen , multiplexer modül tipi.
3-CAN protokolü ile haberleşmek suretiyle veri akışı sağlayan CAN protokol tipi. Ayrıca dokunmatik display türünde opsiyonel olarak sunulmaktadır.


KKP - KLİMA KONTROL PANELİ

Genel Bilgiler

Klasik tuş takımlarının yerine kullanılan hepsi bir arada tuş takımıdır. Ön konsolda bulunan tüm tuşlar bu panel tuş takımına dahil edilebilir. Dekoratif ve modern görünümünün yanı sıra tacht switchlerinin bir milyon baskıya dayanabilmesi de bu ürünün güvenilir bir tuş takımı modülü olmasını sağlar. Modüler kullanımı sayesinde tuş arkalarından yapılan karmaşık tuşlar arası bağlantıya gerek olmadığı gibi tüm fonksiyonla tek bir sokette tanımlanabilmektedir. Üç değişik tipi vardır. 1- Akım çekme roleleri, kutu içerisinde bulunan. 2-Multiplexer a , multiplexer gereksinim duyduğu işaretleri gönderen , multiplexer modül tipi. 3-CAN protokolü ile haberleşmek suretiyle veri akışı sağlayan CAN protokol tipi. Ayrıca dokunmatik display türünde opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Teknik Özellikler

BUTON DETAY BUTTON DETAILS GUC AKIM POWER CURRENT K1 FONKSIYON: UST ARKA Ç.LAMBASI - MAX CEKILECEK GUÇ : 4x1 Watt - 4 Amp K1 FUNCTION : TOP REAR WORK LIGHT - MAX POWER CONSUMPTION : 12V K2 FONKSIYON: UST ON Ç.LAMBASI - MAX CEKILECEK GUÇ : 4x1 Watt - 4 Amp K2 FUNCTION : TOP FRONT WORK LIGHT - MAX POWER CONSUMPTION : 12V K3 FONKSIYON: ALT ON Ç.LAMBASI - MAX CEKILECEK GUÇ : 2x1 Watt - 2 Amp K3 FUNCTION : BOTTOM FRONT WORK LIGHT - MAX POWER CONSUMPTION : 12V K4 FONKSIYON: ON SILECEK (HIZLI CALISMA) - MAX CEKILECEK GUÇ : 50 Watt - 10 Amp K4 FUNCTION : FRONT WIPER (FAST WORK) - MAX POWER CONSUMPTION : 12V K5 FONKSIYON: ON SILECEK (YAVAS CALISMA) - MAX CEKILECEK GUÇ : 50 Watt - 10 Amp K5 FUNCTION : FRONT WIPER (SLOW WORK) - MAX POWER CONSUMPTION : 12V K6 FONKSIYON: ARKA SILECEK SUYU - MAX CEKILECEK GUÇ : 15 Watt - 10 Amp (BASILDIGI SURECE CALISIR) K6 FUNCTION : REAR WIPER WASH - MAX POWER CONSUMPTION : 12V (BY PUSHING ONLY) K7 FONKSIYON: DONER LAMBA - MAX CEKILECEK GUÇ : 55 Watt - 10 Amp K7 FUNCTION : BEACON LAMP - MAX POWER CONSUMPTION : 12V K8 FONKSIYON: 4'lü FLASOR - MAX CEKILECEK GUÇ : 8x21 Watt (FASILALI)- 10 Amp K8 FUNCTION : WARNING LIGHT - MAX POWER CONSUMPTION : 12V (INTERMITTENT) K9 FONKSIYON: ARKA SILECEK - MAX CEKILECEK GUÇ : 50 Watt - 10 Amp K9 FUNCTION : REAR WIPER - MAX POWER CONSUMPTION : 12V K10 FONKSIYON: ON SILECEK SUYU - MAX CEKILECEK GUÇ : 15 Watt - 10 Amp (BASILDIGI SURECE CALISIR) K10 FUNCTION : FRONT WIPER WASH - MAX POWER CONSUMPTION : 12V (BY PUSHING ONLY)


DSP01 - VA LCD DISPLAY

Genel Bilgiler

Renkli grafik ekran VALCD tip Tüm uyarı göstergeleri mevcuttur, istenildiğinde her türlü ilaveler yapılır. Gösterdeki ikonların giriş parametreleri, fabrikamız çıkışında ayarlanacağı gibi, istenildiğinde, müşteriye verilen ücretsiz windows tabanlı yazılım sayesinde de, giriş verileri müşteri tarafında ayarlanabilme kolaylığı vardır. İconlara ilave talep edilmesi durumunda her türlü grafik icon eklenebilmektedir. Gece ve gündüz olduğunda ekran karanlığı otomatik olarak gece ve gündüz moduna geçme özelliğine sahiptir. Kontak kapalı olduğu durumlarda Cluster içerisinde bulunan uyku modu fonksiyonu sayesinde aküden çekilen akım sıfırdır. Dolayısıyla uzun zaman çalışmamış olan araçların aküdeki enerjiyi bitirmek gibi bir özelliği yoktur. Ürün üzerinde CAN bağlantısı mevcut olup istenildiğinde CAN protokolü ile araç üzerindeki bileşenler veri alışverişi sağlayabilir.VALCD türü ekran zor koşul tipi olup -25 gibi ekstrem koşullar da sorunsuz şekilde çalışma özelliğine sahiptir. Üründe ayrıca kullanılan plastik aksamlar UV dayanımlı olup güneşe maruz kalma durumunda solma ve yıpranma görülmez. Ürün su geçirmez olup dışarıdan üzerine su tutularak yıkanması durumunda için su almamaktadır. Dekoratif ve şık görünümü sayesinde araçların daha günümüz moderinite anlayışına yakınlaşmasını sağlamıştır

Teknik Özellikler


AUL - LEDLİ IŞIKLI İKAZ KONTROL ÜNİTESİ

Genel Bilgiler

Uyarı ünitesi araçtaki tüm elektrikle çalışan donanımların faal olup olmadıklarını bilgisini sürücünün önündeki kontrol panelinde sürücüye gösteren ledli ikaz ünitesidir. 1 ünitede 10 adet ikaz işareti bulunmaktadır. Müşteri isteğine göre uyarı işaretleri yapılmaktadır.

Teknik Özellikler