BTK 01 - ELEKTRONİK BUTON

Genel Bilgiler

* Dinamik fonksiyon sınıflandırması gurubuna giren bu butonun çalışması, kapasitiv yüzeye dokunmanın ardından, gerekli komütasyonun kısa sürede gerçekleşmesiyle kendiliğinden tekrar hazır konuma girmesi ile olmaktadır. Elektronik devresi ve buton elemanları, bir gövde içerisine,dökümlü malzeme ile kapatılarak, içerisine su geçirmezliği sağlanmıştır. Kullanım sıklığı ömür zamanını kısıtlamaz
* Ortam şartlarına dayanıklıdır.
* Mekanik hareket bulunmadığından, bakım gerektirmez. Hoyrat kullanımlara mukavimdir.
* Servis için kapasitiv dokunma yüzeyi 24,7 cm2 , DIN75077 uygulamasına göredir.


BTD 02 - YÜZEY ÜSTÜ BUTON

Genel Bilgiler

Yüzey üzerine monte edilen uygulamalarda kullanılır.


SRJ 01 - USB ŞARJLI DUR BUTONU

Genel Bilgiler

Ön görülen ve dikey duran tutunma direklerine, iki uygun vida ile monte edilip kullanıma sunulur. Gövde üzerinde bulunan DUR (STOP) BUTONU yönü yukarıda olmalıdır. Altta bulunan çift gözlü şarj ünitesi sürgülü kapakçığı yukarı doğru açılarak şarj olması gereken cihaz, USB soketlerine irtibatlanır. Bu kapakçık şarj USB'leri çıkarılınca kendiliğinden aşağıya iner ve şarj ünitesini kapatır. Böylece açık unutma olayı ortadan kalkar ve vandal kullanımlara karşı bu ünite korunmuş olur. Şarj edilmesi için buraya takılan cihazların şarjda olduğunu gösteren, iki göz için ayrı 2 yeşil LED bulunmaktadır. Bu LED'ler ancak şarja takılınca ışıldar. DUR BUTONU yumuşak temasla çalışan bir hassas buton tipidir. Elektriksel bağlantıları direk üzerindeki iki vida deliği arasında bulunan kablo çıkışlarından yapılır.


SB - STOP BUTONU

Genel Bilgiler

30 - 35 lik boruya takilabilir adaptörler mevcuttur.Çeşitli renk uygulamaları vardır. Gövde ve butonun renklerinitalep doğrutusunda RAL kataloğundan seçilerekte herhangi bir renk yapılabilir.Buton kısmına STOP, GÖRME ENGELLİLERİN İÇİN STOP KABARTISI ve diğer iştenilebilecek çeşitli işaret ve farklı dillerdeki kelimeler işteye bağlı olarak yapılmaktadır. Ledlidir. Stop butonunu basıldığında buton üzerinde kırmızı ışık yanar , kapı açıldıktan sonra söner.


DPB 02 - MÜŞİR BUTON

Genel Bilgiler

Mekanik anahtarlama yapan bir müşirdir. Basıldığında devreyi açar, kaldırıldığında devre kapanır. Araçlar üzerinde dış ortamlara maruz kalan yerlerde rahatlıkla kullanılabilir, çünkü su ve ağır toz ortamlarına karşı dayanıklıdır. Yüksek oranda akım üzerinde akıtılabilir.


DPB 03 - BAS ÇEK BUTON

Genel Bilgiler

Elektronik tetikleme yöntem ile çalışan BAS-ÇEK buton dur, basıldığı andan itibaren ileti başlar ve elinizi kaldırdığınızda iletiyi keser. Sıkça traktorlerin dış ortamında kullanılan buton türlerindedir. Özellikte açık ve sulu ortamlarda çalışabilen bir buton türüdür.


BTD03 - BEBEK ARABASI BUTONU

Genel Bilgiler

Yüzey üzerine monte edilen uygulamalarda kullanılır.

Teknik Özellikler


DPB01 - DUAL BAS ÇEK BUTTON

Genel Bilgiler

-Elektronik tetikleme yöntem ile çalışan BAS ÇEK buton dur, basıldığı andan itibaren ileti başlar ve elinizi kaldırdığınız iletiyi keser. İkinci butona basıldıgında da karşı tersi işlerimi yapar. Sıkça traktorlerin dış ortamında kullanılan buton türlerindedir. Özellikte açık ve sulu ortamlarda çalışabilen bir buton türüdür.

Teknik Özellikler


MB2000 - MİNİ BUTON

Genel Bilgiler

Teknik Özellikler


İKB2022 - İkili Buton

Genel Bilgiler

Teknik Özellikler