ULA 18 - REFLEKTÖRLÜ İÇTEN YAPIŞTIRMALI UÇ HAT SİNYAL LAMBASI

Genel Bilgiler

Led'li sistem ürünleridir. Çok düşük akım çektiğinden, aküden kullandığı enerji azalmaktadır. Dıştan araç üzerine uygulanmakta olan uç hat ve sinyal lambaları zaman içerisinde uygulama yerinden araç içine su almaktadır. Bu durumu ortadan kaldırmak için içten uygulamalı ve led'li olan uçhat ve sinyal lambalarımız kullanılmaktadır. Lambalar araca içinden, lamba üzerinde bulunan çift taraflı bant sayesinde direk olarak arka cam üzerine yapıştırılır. Güneş ışıkları arka camdan içeriye sürekli yansıdığından ötürü, araç içinde büyük bir ısı yaratmaktadır. Bu lambaların led'li olması sayesinde bu ısıya rahatlıkla dayanım göstermekte ve uzun yıllar bozulmamaktadır. Kullanılan reflektör sayesinde ışıklar daha canlı ve parlak görünür. Lambalar sönük olduğunda dekoratif bir görünümü mevcuttur

Teknik Özellikler

Beslenme Gerilimi: 24V DC (12V DC yapılır.)


ULA 39 - TRAKTÖR ARKA LAMBA

Genel Bilgiler

Ledli sistem ürünleridir. Çok düşük akım çektiğinden aküden kullandığı enerji azalmaktadır. Traktör, iş makinası vb. araçlarda kullanılır. Sinyal park stop versiyonları bulunmaktadır. Ürünlerimiz su geçirmezdir.


ULA 24 - 5 FONKSİYONLU LED GRUP LAMBA

Genel Bilgiler

Ağır taşıtlar veya traktörlerde kullanılan beşli LED arka lamba grubudur.Çok düşük akım çektiğinden aküden kullandığı enerji azalmaktadır.Dıştan takmalıdır. Stop park sinyal ve reflektörden oluşan grup lambadır. Traktörde kullanılması durumunda plaka lambası ve pasif reflektör de ilave olabilir. Su geçirmez, darbelerere karşı dayanıklı olması için DURABLE PC ve ABS olarak üretilmiştir.


SEM 01 - LED REFLEKTİF TİPİ GRUP LAMBA

Genel Bilgiler

Sinyal/Sis/Park-Stop/Geri vites versiyonları bir arada çalışan bir grup lambasıdır. Ürünün aydınlatma bileşenleri Ledlerden yapılmıştır. Ledle çok düşük akım çektiğinden aküden kullandığı enerjide azdır. Otobüs, kamyon, minibüs, traktör, iş makinası, golf arabaları, elektrikli yeni nesil araçlar vb. vasıtalarda kullanılır. Ürünümüz 4,5 veya 6 fonksiyonlu olabilecek şeklide sunulmaktadır. Ürün su geçirmezdir IP65, her türlü araç gövdesindeki titreşime de dayanıklıdır

Teknik Özellikler


ULA05 - 100ML STOP-SİNYAL-PARK

Genel Bilgiler

Led'li sistem ürünleridir. Çok düşük akım çektiğinden, aküden kullandığı enerji azalmaktadır. Lambada çalışıyor konumundayken, asıl görevinin dışında dekoratif bir görünümde araca vermektedir. Lambalar %100 su geçirmezdir. Reflektif taban sayesinde, ışık yansıtmada homojenizasyon ve ihtiyaç duyulan geniş açılı aydınlatma yakalanmaktadır. Optik lens ayrıca son yıllarda binek araçlarda dekoratif katkı sağlaması amacıyla kullanılmaktadır. Dolayısı ile ULA serisi lambalarımız aydınlatma fonksiyonu dışında, araca dekoratif bir görünüm de verir.

Teknik Özellikler