ULA 39 - TRAKTÖR ARKA LAMBA

Genel Bilgiler

Ledli sistem ürünleridir. Çok düşük akım çektiğinden aküden kullandığı enerji azalmaktadır. Traktör, iş makinası vb. araçlarda kullanılır. Sinyal park stop versiyonları bulunmaktadır. Ürünlerimiz su geçirmezdir.


ULA 24 - 5 FONKSİYONLU LED GRUP LAMBA

Genel Bilgiler

Ağır taşıtlar veya traktörlerde kullanılan beşli LED arka lamba grubudur.Çok düşük akım çektiğinden aküden kullandığı enerji azalmaktadır.Dıştan takmalıdır. Stop park sinyal ve reflektörden oluşan grup lambadır. Traktörde kullanılması durumunda plaka lambası ve pasif reflektör de ilave olabilir. Su geçirmez, darbelerere karşı dayanıklı olması için DURABLE PC ve ABS olarak üretilmiştir.


ULA05 - 100ML STOP-SİNYAL-PARK

Genel Bilgiler

Led'li sistem ürünleridir. Çok düşük akım çektiğinden, aküden kullandığı enerji azalmaktadır. Lambada çalışıyor konumundayken, asıl görevinin dışında dekoratif bir görünümde araca vermektedir. Lambalar %100 su geçirmezdir. Reflektif taban sayesinde, ışık yansıtmada homojenizasyon ve ihtiyaç duyulan geniş açılı aydınlatma yakalanmaktadır. Optik lens ayrıca son yıllarda binek araçlarda dekoratif katkı sağlaması amacıyla kullanılmaktadır. Dolayısı ile ULA serisi lambalarımız aydınlatma fonksiyonu dışında, araca dekoratif bir görünüm de verir.

Teknik Özellikler