ULA 09 - DUR İKAZ LEVHASI

Genel Bilgiler

Okul servis araclarına kullanılması zorunlu olan bir uyarı levhasıdır. Araç durduğunda çocuklar inerken arkadan gelmekte olan araçların durmasının zorunlu olduğu uyarısını yapar. LED li bir üründür, sarsıntıdan ve araca arkadan vuran güneş ışığının yarattığı ısı nedeni ile etkilenmez.

Teknik Özellikler

Beslenme Gerilimi: 24V DC (12V DC yapılır.)
Kablo Boyu: 450 mm
Müşteri isteğine göre soket takılır.


WL - 2015 - TEPE UYARI LAMBASI

Genel Bilgiler

Ürün Avrupa Birliği Regülasyonlarından ECER65 kategorisinde belgelenmiş bir üründür. Ledli sistem ürünleridir. Çok düşük akım çektiğinden, aküden kullandığı enerji, eski ampullü ürünlere kıyasla çok daha düşüktür.
Trafikte araç yol alırken veya dururken aracın içinde bulunduğu durumun sıra dışı olduğunu uyarmak amaçlı kullanılan, bir tür uyarı lambasıdır.
Araçların üzerine sabitlenmek veya boru üzerinde takılarak araca monte edilir. 12V-24V bir arada veya sadece 12V ve 24V ayrı ayrı çalışabilecek şekilde üretilmektedir.
Tepe ikaz lambaları günümüzde yol bakım araçları, çöp araçları, kar küreme araçları, traktör ve yol süpürme araçları gibi araçlarda kullanılmaktadır.,
İki modda çalışma özelliği vardır
1- Rotation denilen dönme modu
2- Flaşhlama modu denilen, tüm ledlerin aynı anda yanıp söndüğü modu,
olmak üzere iki türlü tek bir üründe çalışır şeklindedir. Kullanıcı araç üzerinde takacağı basit bir anahtar ile her iki mod arasında anlık geçiş yapabilmektedir. Dış cam renkleri ana renk amber sarısı olmakla beraber, kırmızı, mavi ve natürel beyaz olarak müşteri talebi doğrultusunda üretilmektedir.

Teknik Özellikler

Beslenme Gerilimi: 12-24V DC
Müşteri isteğine göre soket takılır.