SRJ 01 - USB ŞARJLI DUR BUTONU

Genel Bilgiler

Ön görülen ve dikey duran tutunma direklerine, iki uygun vida ile monte edilip kullanıma sunulur. Gövde üzerinde bulunan DUR (STOP) BUTONU yönü yukarıda olmalıdır. Altta bulunan çift gözlü şarj ünitesi sürgülü kapakçığı yukarı doğru açılarak şarj olması gereken cihaz, USB soketlerine irtibatlanır. Bu kapakçık şarj USB'leri çıkarılınca kendiliğinden aşağıya iner ve şarj ünitesini kapatır. Böylece açık unutma olayı ortadan kalkar ve vandal kullanımlara karşı bu ünite korunmuş olur. Şarj edilmesi için buraya takılan cihazların şarjda olduğunu gösteren, iki göz için ayrı 2 yeşil LED bulunmaktadır. Bu LED'ler ancak şarja takılınca ışıldar. DUR BUTONU yumuşak temasla çalışan bir hassas buton tipidir. Elektriksel bağlantıları direk üzerindeki iki vida deliği arasında bulunan kablo çıkışlarından yapılır.


SRJ 02 - BORU TİPİ USB ŞARJ

Genel Bilgiler

Ön görülen ve dikey duran tutunma direklerine, iki uygun vida ile monte edilip kullanıma sunulur. Gövde üzerinde bulunan usb logosu yönü yukarıda olmalıdır. Altta bulunan çift gözlü şarj ünitesi sürgülü kapakçığı yukarı doğru açılarak şarj olması gereken cihaz, USB soketlerine irtibatlanır. Bu kapakçık şarj USB'leri çıkarılınca kendiliğinden aşağıya iner ve şarj ünitesini kapatır. Böylece açık unutma olayı ortadan kalkar ve vandal kullanımlara karşı bu ünite korunmuş olur. Şarj edilmesi için buraya takılan cihazların şarjda olduğunu gösteren, iki göz için ayrı 2 yeşil LED bulunmaktadır. Bu LED'ler


SRJ 04 - YÜZEY ÜSTÜ ŞARJ ÜNİTESİ

Genel Bilgiler

Araç içi genellikle yolcuların kullanımına en uygun görülen yerlerine takılabilen,kullanım ve uygulaması kolay olan şarj cihazıdır. Performans olarak hızlı şarj üniteleri sınıfına girmektedir.


SRJ 05 - GENEL AMAÇLI 2Lİ USB ŞARJ ÜNİTESİ

Genel Bilgiler

Araç içi genellikle yolcuların kullanımına en uygun görülen yerlerine takılabilen, kullanım ve uygulaması kolay olan şarj cihazıdır. Performans olarak hızlı şarj üniteleri sınıfına girmektedir.


UC - 12-24V USB CHARGER

Genel Bilgiler

Araç içi genellikle yolcuların kullanımına en uygun görülen yerlerine takılabilen, kullanım ve uygulaması kolay olan şarj cihazıdır. Performans olarak hızlı şarj üniteleri sınıfına girmektedir. Şarj cihazı yanındaki voltaj çıkış modülü sayesinde harici ihtiyaç duyulan elektrik alımlarında uygun soket tipi ile buradan rahatlıkla elektrik alınabilmektedir.